Zapewne wielu z was, drodzy szefowie i menadżerki marzy o tym, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która wzmocni więzi w Waszych zespołach i zapewni pracownikom niezapomniane chwile pełne radości i rozrywki.

Świetną inwestycją zatem będzie organizacja firmowych Andrzejek. Powodów, dla których impreza powinna na stałe wpisać się w firmowy kalendarz imprezowy jest bardzo wiele, ale my wymienimy te najistotniejsze.

Oferta wielu agencji eventowych wzbogaciła się o tę imprezę okolicznościową i zapewniają one wszystko czego potrzebujemy, aby zorganizować niezapomnianą imprezę dla naszych pracowników. Oferty obejmują kompleksową obsługę, która odciąży nas od stresu i pozwoli skoncentrować się na tym, co najważniejsze – wspólnym świętowaniu. O czym jednak powinniśmy pamiętać uzgadniając szczegóły naszego eventu z profesjonalistami?

Zadbajmy o niezapomniany klimat

Pomyśl o przygotowaniu dekoracji wnętrza, wypełnione magią i tajemnicą andrzejkowych wróżb. Świetnym pomysłem będzie także zaskoczenie naszych pracowników niebanalnymi konkursami i grami, które dostarczą nie tylko niekończącej się frajdy, ale także pozwolą wzmocnić więzi między członkami zespołu. Dobra zabawa, zwłaszcza w klimacie imprezy tematycznej, zawsze dobrze sprawdza się w kontekście przedsięwzięć firmowych. Nasz personel ma możliwość lepiej się poznać, poprzebywać ze sobą w bardziej nieformalnym gronie i zwyczajnie zaznajomić się ze sobą od tej bardziej „ludzkiej”, pozasłużbowej strony.

Impreza Andrzejkowa

Zaufajmy fachowcom

Doświadczeni organizatorzy imprez pracujący dla szanujących się i pewnych agencji eventowych zapewnią nie tylko profesjonalne wsparcie, ale także pomysły na tematyczne dekoracje, inspirujące menu oraz oryginalne atrakcje, które sprawią, że to wydarzenie będzie wyróżniać się spośród innych. Z pewnością zapewnią również występy artystyczne, DJ-a, znany i lubiany zespół czy grupę kabaretową czy foto budkę, aby zabawa była jeszcze lepsza i by stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Czy warto zatem zainwestować czas i pieniądze na andrzejkową imprezę firmową? Oczywiście, że tak. To nie tylko sposób na zapewnienie naszej kadrze miło spędzonych chwil i niepowtarzalnej atmosfery ale także na osiągnięcie założonego wcześniej celu czyli integracji, team-buildingu i poznania się w semi-formalnej sytuacji. To także doskonała okazja do podziękowania za pracę i zaangażowanie, które przyczyniają się do sukcesu naszej firmy.

Niech tegoroczne firmowe Andrzejki staną się momentem, który przyniesie nie tylko uśmiech na twarzach pracowników, ale także zainspiruje ich do jeszcze większych sukcesów. Pamiętajmy jednak, by organizację techniczną, jak również zadbanie o całe potrzebne zaplecze, powierzyć profesjonalistom i nie starać się odgrywać event-managerowego bohatera. Lista rzeczy, o których trzeba pamiętać organizując takie święto a także liczba negatywnych scenariuszy są tak duże, że jedynie zaprawieni „w boju” pracownicy dobrej agencji eventowe są w stanie przewidzieć je wszystkie i uratować imprezę w razie komplikacji czy awarii.